wyjazd integracyjny

W każdą środę nasza jednostka ma zarezerwowany tor. Można tam pływać i nurkować. Prowadzimy tam zajęcia z nauki pływania dla chętnych członków OSP. Zajęcia prowadzi instruktor pływania Grzesiek. Dla wszystkich chętnych prowadzimy także zajęcia z nurkowania pod okiem instruktora nurkowania Marcina. Intro nurkow na basenie jest odpłatne. Zapewniamy sprzęt nurkowy.

Zobaczcie filmik z poprzednich lat. 

 


Kurs Instruktora Gas Blendera ukończony. Nasz instrutor płetwonurkowania Marcin Kwiatkowski M1 KDP/CMAS w ostatni weekend zdobył uprawnienia MGB. Dzięki temu nasza jednostka ma możliwość szkolić przyszłych gas blenderów oraz mieszać wszystkie gazy używane w nurkowaniu. Gratulujemy!

 


Zapraszamy wszystkich chętnych wolontariuszy. Jeżeli tylko chcecie zostać wodniakami w naszej jednostce, to wystarczy przyjść na zbiórkę w każdy czwartek o 17.00. 

 


Diversnight Opole Piast 2016

Po raz trzeci przygotowaliśmy Diversnight w Opolu na kamionce Piast. Było ognisko, muzyka i ciasta. Przybyli nurkowie z różnych stron. Byli ci których znamy i ci których poznaliśmy. Cieszymy się, że jako nurkowie wspólnie się bawimy.

Zapraszamy wszystkich za rok!

filmik